HAKKIMIZDA

Servisimo Nedir?

Servisimo aradığınız hizmete ulaşmanın en kısa ve hesaplı yoludur. Servisimo'nun hayatı kolaylaştıran teknolojisi KOSGEB ARGE Destek Programına kabul edilen bir projenin ürünüdür. Servisimo’nun amacı ülkemizdeki hizmet sektörünü internet ortamına taşıyarak hizmet almak isteyenler ile hizmet sağlayıcıları çesitli avantajlar eşliğinde buluşturmaktır.

Servisimo'da hizmet vermek istiyorsaniz daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.
Hazır Hizmet paketlerini incelemek istiyorsanız Hazır Hizmetler sayfamızı ziyaret ediniz.

Biz Kimiz?

Biz, arkadaşlıkları Robert Kolej yıllarına uzanan, teknoloji ve hizmet sektöründe toplam 20 seneye yakın uluslararası deneyime sahip iki genç girişimciyiz. Gelişmeleri ve yeni hikayelerimizi blogumuzdan takip edebilirsiniz.

Can Pars
New York'ta Citigroup Yatırım Bankacılığı Teknolojileri bölümünde 4 sene çalıştıktan sonra Türkiye'ye geri döndü ve Servisimo üzerinde çalışmaya başladı. Bilgisayar alanındaki bilgi ve tecrübesi ile daha çok Servisimo’nun teknolojik gelişimiyle ilgilenmektedir.

Eğitim:
- Lise: Robert Kolej
- Lisans: Tulane University, Bilgisayar Bilimi
- Yüksek Lisans: New York University, Bilgi Sistemleri

Burak Çendek  LinkedIn Profili
Şikago’da ZS Associates isimli global bir danışmanlık firmasında 7 sene çalıştı. Daha öncesinde de General Motors’ta 2 sene proje yöneticiliği yaptı. Satış ve pazarlama alanındaki bilgi ve tecrübesi ile daha çok Servisimo’nun iş geliştirme faaliyetleriyle ilgilenmektedir. Ayrıca ODTÜ ve İTÜ gibi öncü üniversitelerin teknokentlerinde girişimcilik eğitimleri vermektedir.

Eğitim:
- Lise: Robert Kolej
- Lisans: California Institute of Technology (Caltech), Elektronik Mühendisliği
- Yüksek Lisans: University of Chicago, MBA